Top 2+1 v osobku díky video-prohlídce byl prodej snadný.

Oslovil mě klient, který plánuje výstavbu rodinného domu, že by potřeboval prodat svůj byt. I přesto, že to je bývalý realitní makléř, obrátil se na mě z toho důvodu, že si uvědomoval, jak časově náročné je, prodat byt v Karviné tak, aby nebyl pod cenou. 

Když jsem mu ukázal, jakým způsobem pracuji, tak neváhal a plácli jsme si.

Na druhé schůzce jsme probrali výhradní zastupování, neboli smlouvu o zprostředkování, stanovili jsme prodejní cenu, která byla vyšší než byla aktuální nabídka, ale věděl jsem, že když to udělám profesionálně, tak si i tento byt najde svého kupce. Následně jsem mu nastínil, jaký bude další průběh. Pro něj byla jedna věc jasná – o nic se starat nemusel.

Během jednoho dne jsem s kameramanem natočil poutavou videoprohlídku a zároveň byt nafotil.

Zhruba týden probíhalo zpracování video-prohlídky a fotek. Mezi tím jsem připravoval popisek nemovitosti, katalogy nemovitosti a začal o tom informovat moje sledující na facebooku, kteří díky sledování mé stránky, mají možnost se o těchto nemovitostech dozvědět jako první.

Po týdnu, kdy bylo vše zhotovené, jsem spustil inzerci napříč celou ČR a podpořil to i propagací na sociálních sítích jako facebook a instagram.

Během týdne se ozvali 3 zájemci, kteří byli z bytu nadšení. Dle jejich slov při prohlídce, se šli jen přesvědčit, že je to stejné jako ve videu, ale v podstatě už jsou rozhodnutí. Nakonec jsem vybral kupce, který měl z velké části vlastní hotovost – to je známka jistoty financování.

Následovala rezervační smlouva, příprava kupní smlouvy a vyřizování financování. Vše jsem hlídal a vše proběhlo hladce. Nyní se nový majitel těší tomu, že již byt pronajímá a prodávající má na účtě slušnou hotovost pro započetí stavby domu.

Kontaktujte

Děkuji za telefonní kontakt.