Prodej v aukci a navýšení o 290.000,- Kč!

Tento byt byl po dědickém řízení, a jelikož majitelé neměli zkušenosti s prodejem bytu, obrátili se s tím na mě. Hned ze startu prozradím, že byt jsem v elektronické aukci prodal o 290.000,- více, jelikož se mi podařilo dosáhnout enormního zájmu lidí. Sami prodávající mi po ukončení celého obchodu prozradili, že kdyby si ho prodávali sami, tak by ho nabídli za polovinu ceny, než se mi podařilo prodat.

Po první schůzce bylo jasné, že mají obavu, aby obchod netrval dlouho, když ho začneme nabízet dráž. Ujistil jsem je, že umím pracovat s oběma možnostmi – tj. pokud je zájem příliš nízký, nebo naopak vysoký (a tak se i nakonec stalo).

Druhý den se začalo makat. Po dohodě jsem zajistil vyklizení bytu a následně došlo k profi-nafocení, přípravy inzerce, katalogů nemovitosti, propagace na sociálních sítích a dalšího marketingu.

Ozvalo se celkem 22 zájemců. 

18 zájemců jsem přivedl na prohlídky, které jsem naplánoval na dva prohlídkové dny (pátek a sobotu – vždy po cca 4 hodinách). 

Z prohlídek vyplynulo 7 vážných zájemců a to byl jasný signál. Začal jsem tedy připravovat elektronickou aukci.

Ta proběhla v neděli v 18:00. 

A jak to dopadlo, již víte. 🙂 Noví majitelé již nyní mají zrekonstruovaný byt a těší se bydlení v samém srdci města Karviná.

Kontaktujte

Děkuji za telefonní kontakt.