prostorná kuchyně

Z 2+1 na 3+KK. Ideální na podnájem!

Už jste někdy zkoušeli předělat byt z 2+1 na 3+KK?

Pokud ne, tak se podívejte na video-prohlídku a fotky takového bytu. Toto je družstevní byt, který byl původně 2+1. Nicméně v roce 2019 ho koupila jedna investorka, která se rozhodla jej zrekonstruovat a změnit dispozice bytu na 3+KK. To se jí i (myslím) zdárně povedlo. A právě díky svým dispozicím a také obrovské kuchyňské lince nadchla jednu zájemkyni, která si byt koupila. 

A tady začíná náš příběh..příběh prodeje tohoto bytu!

Oslovila mě mladá slečna, že by potřebovala prodat družstevní byt, který se nachází ve 3.patře, bez výtahu..bez lodžie..bez balkónu..ale po rekonstrukci.

A jak je u mě zvykem, dobře jsem se na to připravil, domluvil kameramana a začalo se pracovat. Takže video-prohlídka, profi-fotografie, kvalitní zpracování zakázky a začalo se nabízet. S hledáním vhodného zájemce jsem se zaměřil na investory, kteří by ho koupili na podnájem a to z toho důvodu, že náklady na bydlení nebyly vysoké a vzhledem k tomu, v jakém stavu byt byl, jsme byli schopni ho pronajmout za vyšší cenu oproti standardním cenám podnájmů.

I přesto, že jsme měli kvalitní zpracování inzerce, cena byla podstatně vyšší oproti tomu, jak se prodávají byty v okolí, a proto nebylo jednoduché najít vhodného kupce. Nicméně nakonec se podařilo vyjednat takovou cenu, že prodávající i kupující byli spokojeni a nyní se obě strany těší z uzavřeného obchodu.

P.S.: Byt jsem prodal investorovi, který nyní byt opravdu pronajímá. 

Kontaktujte

Děkuji za telefonní kontakt.