Jsem Honza

Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh. Níže se dozvíte, proč při práci fandím mladým rodinám a pro co ještě tluče moje srdce kromě reality. Pojďte, zvu vás na návštěvu.
roky zkušeností a každodenního vzdělávání
0
realizovaných obchodů
0 +
kladných referencí
0 %

Splněný sen

Stát se realitním makléřem pro mě byl životní sen. A těžké rozhodnutí začít. Když už jsem začal rozhodl jsem se, že to budu dělat pořádně. Už to bude pár let a já se nepřestal vzdělávat. Profi focení nemovitostí jsem doplnil o video prohlídky, následovaly dronová videa. Aktuálně se zabývám Home stagingem, tedy přípravou nemovitosti na prohlídku. Když něco dělám, tak to prostě stojí za to.

Splněný sen

Rodina

Rodina

Být realitním makléřem je pro mě způsob života, ale rodina je přece jenom něco jiného. Mám doma tři holky – dvě dcerky a manželku Janu. A ty mi dodávají zázemí, které je pro mě tak důležité. Za to, že jsem každý den připravený udělat pro své klienty to nejlepší, vděčím jedině jim.

Hudba

Hudba mě provází celý život. Nakonec jsem otci vděčný, že mě dal na housle místo na piáno, protože piáno si do hospody nevezmete. Tam jsme taky začínali s FoPa, kapelou, se kterou hraji dodnes. Psal se rok 2013 a my zpříjemňovali večer dalším návštěvníkům oblíbených podniků. Dnes hrajeme na svatbách, narozeninách, městských oslavách. A největší odměnou pro nás je, když si nás pozvou znovu a znovu….

Hudba

Mě už znáte

A já bych rád poznal vás. A rovnou bych začal otázkou, která nás bude zajímat se všeho nejvíce:

Děkuji za telefonní kontakt.